Загальна інформація про Дослідницький Центр Міносвіти і науки України

Дослідницький Центр (ДЦ) Міністерства освіти і науки України (при Національному університеті "Львівська політехніка") створено у 1987 р., до структури якого входять: кафедра Психології, педагогіки і права; Учбовий Центр (УЦ); Діагностично-Консультативний Центр та інші підрозділи.

В УЦ з 1987 р. здійснювали перепідготовку пpацiвникiв вищої школи в галузі психологiї упpавлiння. З 1993 року в УЦ згідно з Ліцензією Міносвіти і науки України проводиться 9-місячна психолого-педагогічна перепідготовка фахівців з вищою освітою (та студентів старших курсів ВНЗ) з метою надання їм фаху викладача інформатики, хімії, електротехніки, креслення, біології тощо для викладання у вищих (першого рівня акредитації) та середніх навчальних закладах.

Форми навчання - стаціонарна, заочна. Навчання платне за найнижчими в Україні цінами.

Основні напрямки науково-дослідно-практичної діяльності ДЦ:

На головну