НАШІ ОГОЛОШЕННЯ


Кафедру психології, педагогіки і соціального управління створено у 1969 році. У своїй діяльності кафедра керується законами: "Про освіту", директивними документами Міністерства освіти і науки України, наказами ректора, рішеннями Ради Національного університету "Львівська політехніка" та Інституту права та психології.

За час свого існування кафедpа практично завжди була випускаючою: спочатку здійснювала підготовку фахівців за спецiалністю "iнженеp-педагог-електpик", згодом - "iнженеp-педагог-будiвельник" (до 1996 р.). Починаючи з 1996 р. кафедра ППП знову стала випускаючою, оскільки почала фахову підготовку військових юристів по лінії Військового Відділення Державного університету "Львівська політехніка" (до 1998 р.). А з 1998 року розпочала підготовку бакалаврів за спеціальністю "Соціальний працівник" ("Соціологія" згідно Проекту "Реформування суспільної служби". Проект фінансувався Відділенням Центральної і Східної Європи Канадського Агентства Міжнародного Розвитку (CIDA). У 2000 р. функції випускаючої кафедри передано щойноствореній кафедрі, а кафедра психології, педагогіки і соціального управління продовжує вести навчання бакалаврів соціальної роботи за дисциплінами психолого-педагогічного циклу.

1.3. Після ліцензування у 2002 році спеціальності "Управління навчальним закладом" згідно напрямку 8.000009 кафедра з 2002-2003 навчального року розпочала підготовку магістрів для потреб системи освіти України.

З 2010 року на кафедрі психології, педагогіки і соціального управління розпочато підготовку бакалаврів за напрямком 6.030301 "Журналістика", а також ліцензовано спеціальність "Практична психологія".
НОВИНИ

28-30 квітня 2011 року у львівському Палаці мистецтв вдруге пройшов

Фестиваль освіти та науки

Участь у Фестивалі взяли 8 наукових і навчальних закладів міста, серед яких Національний університет "Львівська політехніка". Кафедра психології, педагогіки та соціального управління гідно представила на заході Інститут права та психології.

Подивитись фотозвіт з фестивалю можна ТУТ


* * *


14-16 квітня 2011 року відбулася

V Міжнародна науково-практична конференція “Управління в освіті”

Звіт про проведення конференції та Резолюція конференції

Подивитись фотозвіт з конференції можна ТУТ


ЛАСКАВО ПРОСИМО ВІДВІДАТИ НАШ САЙТ ДОСЛІДНИЦЬКОГО ЦЕНТРУ: www.rc.lviv.ua

Наверх